Чиновники кажуть, навіть підвищені ціни не покривають собівартість перевезень.
З лютого проїзд у київському метро та міській електричці подорожчає до 4 гривень, про це розповів ТСН в.о. директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Шпильовий.
Збільшиться вартість проїзду і в іншому міському транспорті: в автобусах, трамваях і тролейбусах зросте до 3 гривень.
Чиновник запевняє, що ціни залишаться "соціальними", оскільки навіть при збільшенні вдвічі не покривають собівартість перевезень містян. За словами Шпильового, проїзд у метро має коштувати 4,5 грн, аби тільки не бути збитковим.
Як повідомив Шпильовий, рішення про підняття тарифів вже пройшло всі необхідні обговорення, погоджено в адміністрації і зараз лише проходить процедуру підписання і введення в дію, на що піде близько 10 діб. Таким чином вже у лютому мешканці Києва будуть сплачувати за проїзд вдвічі дорожче.
Нагадаємо, деякі київські маршрутки вже з Нового року підвищили вартість проїзду на 50 копійок.
Кореспондент ТСН Інна Боднар