КМДА розглядає можливість набудувати підземних паркінгів щонайменше на дев'яти площах

КМДА розглядає можливість набудувати підземних паркінгів щонайменше на дев'яти площах

КМДА розглядає можливість набудувати підземних паркінгів щонайменше на дев'яти площах

Проект паркінгу / Фото: Українська правда

Чиновники стверджують, що будівництво паркінгу під Михайлівською площею не затверджене.

Київська міська державна адміністрація стверджує, що поки лише вивчається можливість розташувати паркінг під Михайлівською площею, проект будівництва якого обурив містян.

Як повідомили на спільному брифінгу заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Спасибко та керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, нині з бюджету міста виділено 100 тис. грн на вивчення можливості розташування паркінгу під площею, однак якщо проект отримає негативні відгуки про побудову у історичному центрі від археологів, ЮНЕСКО, міністерства культури та інших фахівців з будівництва, тоді паркінгу не буде.

Крім того, обіцяють віддати проект на громадське обговорення, а людину, яка хотіла не узгоджувати це питання з громадою, покарають.

"Щойно я підписав негативний відгук щодо роботи першого заступника директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення Олександра Яструбенка, який відповідав за підготовку зазначеного проекту розпорядження. Цей проект підготовлено передчасно і нефахово, у ньому не передбачено громадського обговорення та погодження з ЮНЕСКО", – сказав Бондаренко під час прес-конференції.

Загалом КМДА думає про розміщення подібних споруд під багатьма основними площами міста.

"Ми розглядаємо можливість розташувати підземні паркінги не тільки в районі Михайлівської площі. Ми розглядаємо можливість будівництва паркінгів на Європейській, Перемоги, Солом'янській, Вокзальній, Львівській, Дарницькій, Либідській, Лук'янівській, тобто ми комплексно дивимось – де це можливо, і чи можливо взагалі", - розповів Спасибко.

Водночас чиновники пояснили, звідки у скандальному проекті паркінгу на Михайлівський взялася загальна сума на проект – 2,3 млрд грн. Кажуть, вже розрахували проект паркінгу під Європейською площею, який приблизно такий самий за розміром, як і під Михайлівською, звідти й взяли приблизну цифру. Грошей на ці споруди, кажуть, в бюджеті не мають, тому шукатимуть інвесторів.

Підземний паркінг на Михайлівський площі має бути "золотим"

Підземний паркінг на Михайлівський площі має бути "золотим"

Повʼязані теми:

Наступна публікація