КМДА обіцяє зобов'язати "відкоригувати" фасад скандального театру, якщо так вирішить громадськість

КМДА обіцяє зобов'язати "відкоригувати" фасад скандального театру, якщо так вирішить громадськість

Фото: Українська правда

Відкриття фасаду відбулось під крики "Ганьба" та оплески.

Фасад скандального приміщення театру, який на думку киян спотворив Андріївський узвіз, урочисто відкрили на Подолі, йдеться у ТСН.12:00.

Завісу знімали одночасно під оплески та вигуки "Ганьба". Всередині ще тривають роботи.

Журналістам провели екскурсію і показали велику залу. В архітектурно-містобудівній раді, яка розглядала проект, кажуть, зробили зауваження і просили архітектора Олега Дроздова їх врахувати. Але той цього не зробив. Отож на даному етапі будівництво не можна вважати завершеним.

Найближчим часом заплановані громадські слухання, далі проект повторно винесуть на містобудівну раду, а потім забудовника зобов'яжуть завершити реконструкцію фасаду. Головний архітектор не виключає, що фасад таки доведеться змінити. Все це повинні зробити до травня, коли заплановано відкриття самого театру. Меценатом, який дав гроші на будівництво, є корпорація "Рошен", що належить президенту Петру Порошенку.

"Містобудівними умовами та протоколом Містобудівної ради визначено, що проект має бути представлений на обговорення, що і буде зроблено – думка експертів та громади має бути врахована. До запланованого відкриття театру є ще час для того, аби провести цю роботу і виконати коригування фасаду. Ми вдячні меценату за внесок у цей культурно-соціальний проект і, впевнені, що після обговорення з громадськістю та відповідного коригування, театр прикрасить місто і буде служити мешканцям столиці", – сказав головний архітектор Києва Олександр Свистунов.

Директор театру навпаки будівлю нахвалив, і сказав, що вже внесли певні корективи у проект.

"Старий проект був вищим майже на два метри. І коли зараз говорять про те, що він закриває частину гори, - він став нижчий, ніж планувався", - сказав директор Віталій Малахов.

Киян обурив зовнішній вигляд нового театру на Подолі

Киян обурив зовнішній вигляд нового театру на Подолі

Повʼязані теми:

Наступна публікація