Клієнти ходять у ресторани власника "Апреля" за екстримом

Клієнти ходять у ресторани власника "Апреля" за екстримом

Тищенко пообіцяв відновити постраждалі по сусідству заклади / Фото: Facebook.com/hanna.hrabarska

Постраждалі установи очікують компенсацій від Миколи Тищенка.

Ресторани, які знаходяться по сусідству з "Апрелем", який постраждав від вибуху, працюють у звичайному режимі і беруть клієнтів.

Як повідомляє "Комсомольская правда в Украине", відвідувачі закладу не побоюються за своє життя і лише жартують з приводу вибуху.

Вони пояснюють свій візит звичкою обідати в ресторані і бажанням полоскотати нерви.

"Пішов живим і здоровим - і чудово. Є привід для радощів - відчуваєш смак життя", - пояснив один з клієнтів.

Дивіться ФОТО: Потужний вибух перетворив київський елітний ресторан "Апрель" на руїни

"Якщо побачу, що і у нас ставлять балони - звільнюся, - говорить одна з офіціанток. - І хлопцям з "Апреля" треба було зробити так само. Але тоді вони не знали, що це небезпечно... Зате тепер знають всі. Відтак, якщо десь побачимо явний недобір персоналу - саме час пошукати якийсь інший ресторан по сусідству".

При цьому клініці, яка сильно постраждала після вибуху, потрібно серйозний ремонт. Директор зазначила, що сума збитків становить 100-200 тисяч гривень.

Постраждалим сусідам ресторатор і власник "Апреля" Микола Тищенко пообіцяв покрити всі витрати.

У свою чергу, підприємці не бачили раніше газових балонів на кухні "Апреля". "Я кілька разів заходила на кухню "Апреля", ми все-таки орендуємо площі в одному будинку. І балонів раніше не бачила - і дуже здивувалася, коли дізналася, в чому причина", - сказала директор клініки.

Нагадаємо, 17 лютого в київському ресторані "Апрель" на кухні вибухнули газові балони, які були там встановлені всупереч всім правилам і нормам. В результаті постраждали 11 людей - працівники ресторану.

Повʼязані теми:

Наступна публікація