Клієнт прийшов подивитися квартиру і зґвалтував 18-річну дочку ріелтора

Клієнт прийшов подивитися квартиру і зґвалтував 18-річну дочку ріелтора

Гвалтівник лякав жертву електрошокером, тягав за волосся по квартирі і відібрав цінності / Фото: aktau-business.co

Мати дівчинки, яка займається здачею квартир в суборенду, попросила дочку підмінити її на зустрічі з клієнтом.

У Києві 32-річний чоловік на найманій квартирі зґвалтував 18-річну дівчину. Про це повідомили в главку столичної міліції.

Мати дівчинки, яка займається здачею квартир в суборенду, попросила свою дочку підмінити її на зустрічі з потенційним клієнтом, який цікавився орендою житла на кілька днів. Новий квартиронаймач пояснив своє бажання зняти приміщення на недовгий термін тим, що хоче побалувати свою дружину - влаштувати незвичайний романтичний вечір.

Читайте також: В Кривому Розі екс-бойфренд зґвалтував дівчину просто на вулиці

"Квартиру йому показувала 18-річна дівчина, яка погодилася підмінити матір, у якої того дня була призначена інша важлива зустріч. Оглянувши приміщення, чоловік попросив дати йому деякий час, щоб подумати. Потім перетелефонував і сказав, що разом з дружиною під'їде на ту ж квартиру для оформлення угоди", - розповіли правоохоронці.

Зустрічати гостя в той день знову довелося дівчині. Коли вона відкрила двері, чоловік напав на неї. Почав лякати електрошокером і тягати за волосся по квартирі, вимагаючи віддати йому цінності. Після цього він наказав дівчинці роздягтися і зґвалтував її.

Задовольнивши пристрасть, ґвалтівник забрав її мобільний телефон і пішов. Коли його жертва трохи відійшла від шоку, вона звернулася в міліцію.

Незабаром злочинця затримали, ним виявився 32-річний житель Житомирської області, раніше судимий за пограбування, розбій і зґвалтування.

Проводиться досудове розслідування. Порушено кримінальну справу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація