Кличко звинуватив МАФи у частковому обвалі Шулявського шляхопроводу

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кличко звинуватив МАФи у частковому обвалі Шулявського шляхопроводу

Фото: facebook/Майкл Щур

Експерти мають зробити висновки щодо можливості подальшої експлуатації мосту.

У Києві обвалився міст. Конструкції Шулявського шляхопроводу були сильно пошкоджені внаслідок кількох великих пожеж на ринку секонд-хенду, який розташовувався під ним. Перша сталася 10 років тому, остання - навесні 2012-го. Втім, капітальний ремонт постійно відкладали - міст тримався на тимчасових металевих опорах, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Ввечері 27 лютого обвалилася ділянка перил і шляхопроводу довжиною зо 30 метрів. Очевидці кажуть, що падіння було раптовим. Ганна саме проходила повз, коли це сталося.

"Я йшла і дивилася вперед. Подруга почала першою кричати і я одразу подивилася у бік і почула звуки", - каже вона.

На місці події перебувають рятувальники, поліція, приїхав також мер міста Віталій Кличко. Він оглянув конструкцію, після чого зробив висновок, що в усьому винні МАФи.

"Коли починається забудова метро МАФами, будемо чекати до того, моменту, поки "смажений півень" не клюне... Рік тому тут горіли МАФи, конструкція була пошкоджена", - сказав Кличко.

Під мостом залишалися з десяток притрушених пилом автівок, їхніх власників мерія ще розшукує, але про жодні компенсації збитків поки що не йдеться.

"Зараз потрібно профільним експертам оцінити стан цієї частини шляхопроводу і взагалі зробити висновки щодо безпечної експлуатації шляхопроводу", - сказав заступник КМДА Петро Пантелеєв.

Зараз рятувальники МНС відбивають ті шматки моста, які вже остаточно зруйновані, щоб зазирнути усередину і оцінити його стан – чи потрібна подальша руйнація. Результатів усього цього у мерії очікують не раніше, ніж у вівторок. Рух може залишатися перекритим ще два дні.

Нагадаємо, восени 2015 року повідомлялося, що Департамент містобудування та архітектури розробляє проект реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Як зазначили у департаменті, відповідно до технічного завдання, "Київсоюзшляхпроект" має розробити проект трирівневої транспортної розв'язки з реверсним розподільним кільцем, яка враховуватиме потреби велосипедистів, а пішохідні й транспортні потоки будуть повністю розведені на різних рівнях. 

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Кличко звинуватив МАФи у обвалі Шулявського шляхопроводу

Кличко звинуватив МАФи у обвалі Шулявського шляхопроводу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація