Кличко звернувся до депутата Котвицького, щоб він склав мандат

Кличко звернувся до депутата Котвицького, щоб він склав мандат

Кличко хоче, щоб Котвицький склав мандат / Фото: kiev.klichko.org

Мер вважає, що депутат, для якого бізнес-інтереси важливіші за роботу на громаду, не повинен працювати в Київраді.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до депутата Київради Сергія Котвицького, щоб той склав мандат депутата. Про це мер заявив під час засідання Київради, передає прес-служба мера.

"Кияни довірили депутатам відстоювати їхні права і інтереси. Якщо депутат ставить на перше місце свої бізнес-інтереси, то він не повинен знаходитися у цій залі. Депутат Київради Сергій Котвицький зараз знаходиться у цій залі. І я звертаюся до вас, щоб ви склали мандат", - сказав Кличко.

"Конфліктні будівництва - це головний біль, який дістався нам у спадок. Ми зараз вирішуємо проблеми, які були закладені декілька років тому. Але їх потрібно розв'язувати, і ми будемо це робити. Я зареєстрував і сьогодні вношу проект рішення про розторгнення договору оренди та скасування рішення Київради про відведення земельної ділянки на Осокорках. І цій ділянці має бути наданий статус скверу. "Зеленбуд" отримав завдання привести територію до ладу, озеленити та висадити дерева", - зазначив Віталій Кличко.

Мер розповів, що вчора був на Осокорках і спілкувався з місцевими мешканцями, які підтримують ідею зробити сквер на цій ділянці. "Я завжди говорив і ще раз повторю: інтереси громади - насамперед. І їх я відстоюватиму в першу чергу. І ще. Хочу зазначити: там "Скай-буд" заявив, що судитиметься з місцевими мешканцями і столичною владою. І що влада заважає бізнесу і його інвестиціям. Так от: юридичну допомогу мешканцям ми забезпечимо. Підкреслю, не тим, хто безчинствував і бив людей. А інвесторам ми як раз допомагаємо - прозоро видаючи усі документи, створюючи конкурентне середовище і враховуючи при цьому інтереси громади!" – наголосив Віталій Кличко.

Мер звернувся до депутатів Київради з тим, щоби вони розглянули питання щодо Осокорків як невідкладне в комісіях, винесли його на наступне засідання і ухвалили відповідне  рішення.

Наступна публікація