Кличко збирається співпрацювати з молоддю при проведенні реформ у Києві

Кличко збирається співпрацювати з молоддю при проведенні реформ у Києві

Кличко буде залучати молодь до реформ / Фото: klichko.org

Молодь завжди відрізняється активною громадянською позицією й цікавими ідеями, саме тому дуже важливо залучати молодих людей для здійснення реформ у Києві.

Про це заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко під час зустрічі зі студентами університету КПІ.

"Кияни повинні запропонувати план, якою вони хочуть бачити столицю, як повинне виглядати місто. І в цьому контексті я готовий до співпраці з молоддю. Потрібно залучати молодих людей в якості радників, стажерів, які мають свою візію розвитку міста і які хочуть працювати. Але для них потрібно створити відповідні умови і, зокрема, мотивувати їх гідною зарплатою", – сказав Кличко.

Він відзначив, що після проведення виборів вважає за необхідне провести у Києві публічний аудит, результати якого засвідчать, в якому стані нова влада отримує місто. Щоби можна було побачити ефективність нового керівництва столиці по закінченню терміну перебування у столичній владі.

Лідер "УДАРу" закликав студентів не бути байдужими й обов'язково прийти на виборчі дільниці 25 травня. "Студенти завжди активні, але коли приходять вибори, то знаходяться якісь причини – чи черги довгі, чи погода гарна, – пожартував Кличко. – Але сьогодні як ніколи важливо прийти на виборчі дільниці. Від голосу кожного з вас залежить не тільки ваше майбутнє, а й майбутнє нашої держави. Нам потрібно якомога швидше стабілізувати ситуацію в країні".

У зустрічі Віталія Кличка зі студентами взяла участь і випускниця КПІ Анастасія Дмитрук, чий вірш про ментальну різницю між українцями та росіянами "Никогда мы не будем братьями" став одним із символів Майдану. Дівчина презентувала кандидату в мери Києва свою першу збірку поезій, натомість Кличко подарував їй квіти й подякував за активну громадянську позицію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація