Кличко відзвітував про кількість зруйнованих у Києві МАФів

Кличко відзвітував про кількість зруйнованих у Києві МАФів

Фото: Facebook/Кличко - мер

Наразі у столиці функціонує 6,5 тисяч нелегальних споруд.

За перше півріччя 2016 року в столиці демонтували понад тисячу незаконних МАФів.

Про це в інтерв'ю для телеканалу "Київ" повідомив мер міста Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

"МАФи псують зовнішній вигляд столиці. І наше завдання – навести лад, щоб Київ не виглядав як базар. За перше півріччя 2016 року демонтовано 1039 споруд, які були встановлені незаконно", - пояснив Кличко.

За словами очільника столиці, у Києві сьогодні близько 11 тисяч тимчасових споруд з яких легальних – 6,5 тисяч. Крім того, низка МАФів встановлені на так званих "червоних лініях" і заважають вільному пересуванню людей.

Міський голова зауважив, що значна кількість МАФів незаконно підключаються і користуються мережами електроенергії, не сплачують податки.

"Підтримки такого бізнесу не буде. Ми демонтуємо такі МАФи. Але наштовхуємося на супротив. Це неправильно, коли декілька десятків людей перекривають вулиці, вимагаючи не чіпати незаконні МАФи", – пояснив Кличко та підтвердив, що поліція у рамках закону має реагувати на такі дії.

Мер Києва також додав, що власники незаконно встановлених МАФів можуть перенести споруди в інші місцях, які пристосовані для законної торгівлі.

"Ми чітко аргументуємо свою позицію. Наше завдання – зробити Київ привабливим містом. Там де споруди встановлені законно, вони повинні мати належний вигляд та надавати якісний сервіс", – зауважив Кличко.

Внаслідок протесту проти знесення МАФів сталась штовханина

Внаслідок протесту проти знесення МАФів сталась штовханина

Нагадаємо, що раніше у Києві біля станції метро Святошин спалахнули сутички через знесення МАФів. Уранці на місце підігнали кілька автобусів з правоохоронцями та важку техніку. Місцевий ринок був оточений поліцією. Власники намагались прорватися до своїх магазинів. Серед магазинів, які ніби підлягали знесенню був магазин Рошен. 

Пізніше у вівторок, 5 липня, близько 4:00 у районі станції метро "Святошин" було остаточно демонтовано магазин компанії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація