Кличко відреагував на погоню зі смертельною стріляниною: Жарти закінчилися

Кличко відреагував на погоню зі смертельною стріляниною: Жарти закінчилися

Фото: УНІАН

За словами мера, винятків не повинно бути ні для кого.

Сьогодні, 9 лютого, мер Києва Віталій Кличко заявив, що тільки жорсткі дії поліції щодо забезпечення правопорядку змусять громадян поважати закон і дотримуватися порядку.

У себе в Facebook так прокоментував міський очільник дії патрульних, які застрелили хлопця під час погоні.

"Досі точиться дискусія щодо того, чи правомірно і правильно вчинила поліція, яка застосувала зброю, щоб зупинити неадекватних порушників. Сталася трагедія, загинув 17-річний хлопець. Я вважаю, що ця історія має показати всім "бравим" мажорам, любителям хильнути за кермом та тим, хто звик до безкарності, що жарти закінчилися", - пише Кличко, додаючи, що це стосується таких питань як безпека на дорогах, правила паркування в місті, незаконна торгівля, загалом наведення ладу в столиці.

"Винятків не повинно бути ні для кого. І поліція показала, що може діяти рішуче і жорстко в наведенні порядку і законності в нашому місті", - додав він.

Нагадаємо, у Києві в ніч на 7 лютого відбулася погоня зі стріляниною, під час якої патрульні поліцейські були змушені відкрити вогонь. У результаті стрілянини загинув один хлопець.

 

#Кличко: Поліція показала, що може діяти рішуче і жорстко в наведенні порядкуТільки жорсткі дії поліції щодо забезпече...

Опубликовано Кличко - мер 9 февраля 2016 г.

Повʼязані теми:

Наступна публікація