Кличко стверджує, що на "Героїв Дніпра" не будують ТРЦ

Кличко стверджує, що на "Героїв Дніпра" не будують ТРЦ

Фото: Getty Images

За словами очільника міста, відбуваються роботи з укріплення станції.  

Мер Києва Віталій Кличко заявив про те, що роботи на "Героїв Дніпра"  є плановими і направлені на укріплення станції метрополітену. 

"Хочу ще раз наголосити..., щоб не було спекуляцій. На "Героїв Дніпра" сьогодні тривають роботи з планового укріплення станції метро та облаштування гідроізоляції. Це необхідно зробити. І ці роботи треба завершити поки дозволяють погодні умови", - цитує  слова мера "Українська правда", які він сказав на засіданні Київради. 

За його словами, роботи виконує "Метробуд".

"Я розумію, що є деякі незручності для мешканців, та потрібен ще деякий час, щоб якісно зробити необхідний ремонт. Ще раз наголошую: будівництво торговельного центру відбуватиметься лише за згодою громади" – резюмував Кличко.

Нещодавно на виході зі станції метро "Героїв Дніпра" почалося будівництво торгово-розважального центру. Ділянка землі всередині транспортної розв'язки огородили парканом і підігнали будівельну техніку. Небайдужі кияни вимагають зупинити будівництво ТРЦ, мешканці району певні – будівництво зруйнує станцію і загрожує життю. 

Своєю чергою, у метрополітені запевнили, що будівництво ТРЦ цілком безпечне, але люди категорично проти нього та вимагають зупинити будівельні роботи. Активісти перекривають рух та намагаються привернути увагу Київської влади до цієї проблеми.

Кличко обіцяв, що без згоди киян будівництва ТРЦ не буде.

Новий архітектор Києва прокоментував скандальну забудову на Героїв Дніпра

Новий архітектор Києва прокоментував скандальну забудову на Героїв Дніпра

Повʼязані теми:

Наступна публікація