Кличко розповів, коли в Києві з'явиться гаряча вода

Кличко розповів, коли в Києві з'явиться гаряча вода

Кличко обіцяє подати гарячу воду восени / Фото: УНІАН

Мер розраховує на розуміння мешканців столиці.

Київський міський голова та голова КМДА Віталій Кличко обіцяє відновлення гарячого водопостачання киянам у вересні.

Про це він сказав журналістам під час інспекції ТЕЦ-5 компанії "Київенерго".

За його словами, проблема відсутності гарячої води пов'язана, в першу чергу, з політичною ситуацією, з поставками російського газу в Україну.

"В сьогоднішній спекотний період ми сподіваємось на розуміння киян щодо відсутності гарячої води. Але з приходом похолодання, вересень - кінець вересня, ми будемо повертатися до поставок гарячої води. І впевнений, що ті незручності, які мають кияни – тимчасові", - заявив мер.

При цьому Кличко додав, що через припинення поставок російського газу місто і вся країна переходить на альтернативні джерела. Зокрема, на ТЕЦ "Київенерго" наразі є мінімальні запас мазуту, на який вона може перейти в разі потреби, і ці запаси будуть збільшуватись.

Нагадаємо, ПАТ "Київенерго" відключило теплопостачання всіх споживачів у столиці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація