Кличко розповів, коли кияни побачать нові дороги

Кличко розповів, коли кияни побачать нові дороги

Фото: УНІАН

Очільник столиці наголосив на тому, що у місті є дороги, де ремонт не проводився декілька десятиліть

У Києві цього року планують провести капітальний ремонт 44 доріг. Задля цього у столиці збільшили фінансування. Про це в ефірі програми Сніданок з 1+1 розповів мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, у столиці є дороги, які не ремонтувалися останні 30 років. Тож, як зазначив Кличко, розмір коштів на ремонт столичних доріг збільшили на 30% у цьому році.

Відтак, за словами мера, перші відремонтовані дороги кияни зможуть побачити вже за кілька місяців – у липні. Зокрема, ремонт буде проведено на бул. Т. Шевченка, пр. Перемоги та вул. Великій Васильківській, О. Теліги.

"На 30% ми збільшили інвестиції на те, щоб зараз ремонтувати дороги. І десь в липні ми вже  будем бачити нові дороги, тому що цей процес займе декілька місяців", - зазначив мер.

Нагадаємо, мер зазначив, що у столиці занадто велике навантаження на інфраструктуру. Причиною цього, за словами Кличка, є велика чисельність мешканців, в тому числі і переселенців. 

Раніше, в кінці лютого у Києві обвалився аварійний будинок на вул. Б. Хмельницького. Дві доби практично без перерви намагалися рятувальники витягти живих із-під завалу 5-поверхового будинку в центрі Києва. 600 надзвичайників, 100 одиниць техніки. Пошук не припиняли навіть уночі, дослухаючись до кожного звуку. Як наслідок – шістьох урятували. Двох – дістали мертвими.

Тоді влада Києва вже пообіцяла ретельно перевірити всі аварійні споруди міста.

Повʼязані теми:

Наступна публікація