Кличко прокоментував скандал навколо ремонту на станції метро "Лівобережна"

Кличко прокоментував скандал навколо ремонту на станції метро "Лівобережна"

Фото: УНІАН

 Роботи на станції не завершені і ще тривають.

Мер Києва Віталій Кличко прокоментував скандал щодо ремонту на станції метро "Лівобережна".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Кличка, він доручив перевірити відповідність виконаних робіт, а також можливість облаштування безбар'єрного доступу до виходу з метро.

"Хочу відзначити, що у п'ятницю, під час перевірки прилеглого мікрорайону щодо його підготовки до проведення Євробачення, я був на "Лівобережці". Так от, після цієї інспекції я зібрав робочу нараду і, зокрема, доручив: перевірити відповідність виконаних робіт проекту, завершити виконання оздоблювальних робіт на станції і перевірити можливість (згідно з проектом) облаштування безбар'єрного доступу до виходу з метро "Лівобережна", - зауважив мер столиці.

Окрім того, він додав, що роботи на станції не завершені і ще тривають.

"Відкрили наразі один вихід з метро - східний вестибюль, вихід до готелю "Турист" відкриється в кінці квітня", - написав Кличко.

Нагадаємо, у соцмережах обурюються через неякісний ремонт на станції, який за тендером разом із проектом коштує понад 24,5 мільйона гривень. Фото провальної реставрації станції, неподалік якої невдовзі буде проводитися міжнародний пісенний конкурс "Євробачення", потрапили у Facebook -  на світлинах видно неприкриті кабелі та труби і криво покладену плитку. Така неякісна робота викликала шквал критики.

Як повідомлялося раніше, пісенний конкурс "Євробачення" відбудеться у Києві вже у травні. Головна арена проведення змагання – МВЦ неподалік станції метро "Лівобережна". Аби підготувати її до приїзду іноземних гостей один з виходів зі станції перекривали на тривалий час.

Повʼязані теми:

Наступна публікація