Кличко прокоментував ініціативу про скидання сміття у Чорнобилі

Кличко прокоментував ініціативу про скидання сміття у Чорнобилі

Фото: Reuters

За його словами, проблему зі сміттям може вирішити будівництво сучасних сміттєпереробних заводів.

Мер Києва Віталій Кличко назвав чутками нібито ідею міської влади звозити сміття зі столиці до Чорнобильської зони.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Я не знаю, звідки пішли такі чутки – вивозити сміття до Чорнобиля. Ми робимо все для того, щоби сьогодні утилізувати сміття у цивілізований спосіб. Зараз у Києві працює завод "Енергія". Тривають наші переговори з інвесторами щодо модернізації заводу, щоби сміття утилізувалося без будь-яких негативних наслідків для екології. Також тривають переговори щодо будівництва сучасних заводів із переробки сміття, нових підприємств, які відповідають усім критеріям і новим технологіям", – зазначив мер столиці.

Кличко зауважив, що проблема утилізації сміття наразі гостро стоїть не тільки у Львові та Києві, а й загалом у всій Україні.

Нагадаємо, Мер Львова хоче звозити усе сміття з України до Чорнобильської зони. Під час обговорень проблеми з вивезенням та захороненням львівського сміття Садовий наголосив, що у майбутньому подібні проблеми можуть спіткати й інші українські міста.

18 січня Садовий заявив, що Львів захлинається у смітті та стоїть на порозі екологічної кризи. За його словами, у місті критична ситуація з вивезенням твердих побутових відходів та з'явилися передумови для виникнення надзвичайної екологічної ситуації.

На Київщині помітили партію незаконного львівського сміття

На Київщині помітили партію незаконного львівського сміття

Повʼязані теми:

Наступна публікація