Кличко проігнорував ультиматум Кабміну щодо свого заступника – ЗМІ

Кличко проігнорував ультиматум Кабміну щодо свого заступника – ЗМІ

Фото: Reuters

Мер Києва досі не звільнив Геннадія Пліса.

Мер Києва Віталій Кличко проігнорував ультиматум Кабінету міністрів України, який 29 січня дав йому 24 години на те, щоб скасувати свій указ про призначення Геннадія Пліса першим заступником голови КМДА.

Станом на вечір 1 лютого інформація про скасування призначення Пліса на сайті КМДА відсутня, повідомляє DT.ua.

"Мер вважає Яценюка вже практично відставленим прем'єром і розраховує на те, що питання призначення Пліса загубиться на тлі кадрових перестановок в самому уряді", - повыдомило виданню джерело в КМДА.

У листі Кабміну до Кличка, яке є у розпорядженні видання, йдеться про те, що Пліс був призначений на посаду з порушенням закону  "Про столицю України – місто-герой Київ". Цей закон передбачає, що перший заступник і заступники КМДА призначаються і звільняються мером столиці після узгодження з президентом і урядом.

В уряді також пояснили, що відхилили кандидатуру Пліса через те, що, за інформацією Держфінінспекції, під час його керівництва АТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" у 2013 – першому кварталі  2014 року були виявлені розтрати в розмірі понад 164 млн. Сам Пліс каже, що основні розтрати в компанії насправді припадають на 2014-2015 роки.

Нагадаємо, 27 січня мер Києва Віталій Кличко всупереч рішення уряду вирішив призначити своїм першим заступником Геннадія Пліса.

Повʼязані теми:

Наступна публікація