Кличко жартував про "віртуальну реальність", говорячи про фінансування реконструкції Поштової площі

Кличко жартував про "віртуальну реальність", говорячи про фінансування реконструкції Поштової площі

Транспортну розв'язку мають добудувати до Дня Незалежності

До Дня Незалежності на там мають добудувати транспортну розв'язку.

У Києві до Дня Незалежності на Поштовій площі мають добудувати транспортну розв'язку, а за рік, за прогнозами, завершиться вся реконструкція. Нові строки озвучили мерові Києва Віталію Кличку, який приїхав подивитися на будівництво, йдеться в сюжеті ТСН. Ніч.

Ще у травні 2013 року Поштова площа мала бути, як на картинках - зверху пішоходна зона відпочинку з водограями, знизу автомобільні тунелі з підземним торговим центром.

Ледь не на всі події приїжджав дивитися тоді ще прем'єр Микола Азаров. Для нього, згадують будівельники, естакаду кульками прикрашали і дорогу перекривали.   

Меру Кличку, як і попередникам, на картинках демонструють, як усе буде, та обіцяють, що робота кипітиме, тільки треба гроші. Про фінансування у мера запитують декілька разів, відповідь однакова різними мовами. 

На День незалежності відкриють новозбудовану транспортну розв'язку на Поштовій площі

На День незалежності відкриють новозбудовану транспортну розв'язку на Поштовій площі

"Ситуація з грошима комічна, як в анекдоті про віртуальність та реальність: віртуально є, в казначействі, а реально немає", - жартує Кличко.

Скільки ж треба грошей, намагається озвучити головний радник мера і відомий будівельник, а з боку підказує юридичний замовник будівництва. Саме йому й відомо, чому нині не будують, а переробляють, але про це мерові робітники так  і не поскаржилися: по черзі підходили просити автограф.

До Дня Незалежності цього року – цього разу обіцяно завершити будівництво транспортної розвязки. Наземну зону відпочинку і підземний торговельний центр мають доробити до дня Києва 2015 року. 

Як вже раніше повідомлялося, до Дня Незалежності на Поштовій площі облаштують квітчасту набережну та пофарбують тунель.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Повʼязані теми:

Наступна публікація