Кличко почав презентувати свою команду

Дата публікації
Перегляди
1282
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кличко почав презентувати свою команду

Кличко почав презентувати свою команду / Фото: dnews.donetsk.ua

До команди увійшли Андрій Странніков, Олексій Резніков та Рена Назарова. 

Лідер "УДАРу" Віталій Кличко презентував відомих членів своєї команди під час публічної дискусії "Нова столична влада", яку ініціювала київська громадськість.

До першої п'ятірки команди Кличка зокрема увійшли депутат від фракції "УДАР" у Київраді VI скликання Андрій Странніков, юрист Олексій Резніков,   журналіст Рена Назарова. 

"Сьогодні - час команд, команд людей, які мають однаковий світогляд і цінності, і готові розділити з тобою відповідальність. Це - фахівці, професіонали своєї справи. Ми працювали в опозиції. Тепер готуємося прийти до влади і готові брати на себе відповідальність і втілювати в життя необхідні зміни", - зазначив Кличко. 

Андрій Странніков розповів про першочергові зміни, які команда "УДАРу" планує втілити в життя протягом найближчих 1,5 роки.

"Нам потрібно домогтися насамперед того, на чому "УДАР" наполягає вже три роки – повернути 50% податку на доходи фізичних осіб до бюджету Києва. Це одразу дасть столиці змогу звільнитися від фінансового зашморгу. Київ нарешті повинен очиститися від корупції. Тому що саме непрозорі схеми – земельні, містобудівні, у сфері паркування чи розвитку інфраструктури відлякують сьогодні інвестору. У Києві має бути створений сприятливий інвестиційний клімат", - підкреслив Странніков.

Незважаючи на те, що до майбутньої Київради увійдуть представники різних партій, на думку Резнікова, це будуть ідеологічно близькі люди, які зможуть співпрацювати разом в інтересах киян.

"Я дуже сподіваюсь, що буде відбуватися конкуренція не персоналій, а конкуренція ідей, програм. Але всі вони будуть направлені на те, щоби змінити життя киян на краще", - відзначив Олексій Резніков.

Рена Назарова за фахом телевізійник. 7 років виходить в ефір з соціальним ток-шоу "Київський форум". Каже, напевно немає проблем, які б не обговорювалися в програмі. "Всі мої гості говорили в один голос, що необхідне головне– зміна чинної київської влади. Тому я сьогодні пішла в політику, і готова працювати в команді Віталія Кличка в інтересах київської громади", - зазначила кандидат в столичні депутати.

Дата публікації
Перегляди
1282
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація