Кличко почав повертати будівлі дитсадків до комунальної власності

Кличко почав повертати будівлі дитсадків до комунальної власності

Кличко проінспектував реконструкцію дошкільного навчального закладу № 383 / Фото: УНІАН

У результаті реконструкції і добудови площа садка збільшиться у 2,5 рази.

Мер Києва Віталій Кличко проінспектував реконструкцію дошкільного навчального закладу № 383 на вулиці Гарматній у Солом'янському районі Києва. Дитсадок побудований ще у 1964 році і тривалий час не експлуатувався.

"Ми зараз знаходимося біля садка № 383. Він не працює за своїм профілем більше 20 років. І таких дитячих садків у Києві більше 90, з них 57 перебувають у комунальній власності. Ми насамперед повертаємо дитсадки до комунальної власності і робимо все, щоби вони працювали за профілем. І цей дитсадок – це приклад такої роботи", – сказав Віталій Кличко.

Мер зазначив, що в результаті реконструкції і добудови площа садка збільшиться у 2,5 рази і близько 200 дітей зможуть відвідувати цей навчально-виховний заклад.

"На жаль, у Києві існують великі черги у дитячі садки. Попит на 200% перевищує пропозиції, які ми можемо надати. Тому ми повинні запустити не тільки цей садок, а й всі інші, які ми повертаємо до комунальної власності. Робимо все, щоби вирішити цю проблему, яка накопичувалася роками. Минулого тижня були у Дарницькому районі, де найближчим часом також буде відкритий новий садок. Запускаємо об'єкти соціальної інфраструктури. Всі дитячі садки і школи, які ми будуємо, відповідають сучасним вимогам, і щодо енергозбереження також", – зазначив Віталій Кличко.

Під час реконструкції у садочку добудували частину приміщення, здійснюють повну заміну інженерних мереж та обладнання, замінять покрівлю та вікна, утеплять фасад, виконають повний комплекс оздоблювальних робіт всередині будівлі, а також благоустрій території.

Дошкільний навчальний заклад № 383 планується ввести в експлуатацію до вересня 2015 року.

Крім того, мер оглянув дорожнє покриття вулиці Західної, що розташована поблизу садка. І доручив КК "Київавтодор" зробити його капітальний ремонт.

"Ця дорога не ремонтувалися протягом тривалого часу. Тут асфальту взагалі немає", – сказав Віталій Кличко.

Генеральний директор "Київавтодору" Сергій Густєлєв запевнив мера, що до вересня дорога і тротуари на вулиці Західній будуть відремонтовані.

Наступна публікація