Кличко підписав розпорядження про реконструкцію згорілого кінотеатру "Жовтень"

Кличко підписав розпорядження про реконструкцію згорілого кінотеатру "Жовтень"

Кияни влаштували прибирання в "Жовтні", де колись була глядацька зала / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Реконструкцією займатиметься комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ".

Невдовзі розпочнеться реконструкція кінотеатру "Жовтень" на Подолі в Києві після пожежі, що сталася восени минулого року.

"Київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження КМДА про реконструкцію будівлі цілісного майнового комплексу "Кінотеатр "Жовтень" на вулиці Костянтинівській, 26, у Подільському районі. Згідно з документом, замовником проектування та реконструкції будівлі кінотеатру визначено комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ", - ідеться в повідомленні КМДА.

"Житлоінвестбуд-УКБ" в установленому порядку має одержати вихідні дані на проектування, забезпечити розробку та затвердження проектно-кошторисної документації, визначити генеральні проектну та підрядну організації. Під час укладання замовником договору підряду на реконструкцію обов'язково будуть передбачені умови щодо надання підрядником гарантії якості виконання робіт та встановлені гарантійні строки експлуатації об'єкту, запевняють у КМДА.

Зазначимо, що в історичному центрі Києва навмисно спалюють будівлі, розчищаючи місце для елітних новобудов. У забудовників давно є готові проекти торгівельно-розважальних комплексів, що мають вирости на місці "Жовтня".

Кому вигідна пожежа в кінотеатрі «Жовтень»

Кому вигідна пожежа в кінотеатрі «Жовтень»

Повʼязані теми:

Наступна публікація