Кличко обіцяє, що скандального ТРЦ на "Героїв Дніпра" не буде без згоди киян

Кличко обіцяє, що скандального ТРЦ на "Героїв Дніпра" не буде без згоди киян

Віталій Кличко / Фото: УНІАН

Наразі проводяться роботи з укрпілення станції.

Мер Києва Віталій Кличко вважає, що заяви про можливість руйнації станції метро "Героїв Дніпра" не мають підстав.

Кличко запевняє, що на сьогодні на "Героїв Дніпра" тривають роботи з планового укріплення станції та облаштування гідроізоляції, передає УНІАН.

"Зараз роботи на станції "Героїв Дніпра" сприймаються частиною мешканців негативно, деякі політики підігрівають ситуацію. Хочу нагадати: зараз відбувається укріплення станції. Нам потрібно її відремонтувати, укріпити. Роботи виконує компанія "Метробуд", яка будувала цю станцію. І всі спекуляції, що станція нібито завалиться, не мають жодних підстав", - переконує міський голова.

Також він обіцяє, що будівництво торговельного центру над станцією метро "Героїв Дніпра" відбуватиметься лише за згоди громади. 

"Учора відбулися громадські слухання, зібралися прихильники та противники будівництва. Хочу наголосити: нам потрібно зробити укріплення станції, гідроізоляцію, а будівництво торгівельного центру може проводитися тільки тоді, коли громада буде згодна", - заявив Кличко.

Мер Києва сподівається, що після затвердження нового генерального плану міста кількість протистоянь між громадою та будівельниками зменшиться.

"Сподіваюся, що ми невдовзі затвердимо новий генеральний план міста Києва. І тоді кияни розумітимуть, як столиця буде розвиватися", - сказав Кличко.

Ще у 2003 році компанія "Елікон ЛТД" виграла інвестиційний конкурс для будівництва торгово-розважального комплексу на так званому колі - на перетині проспекту Оболонського та вулиці Героїв Дніпра - просто на виході з однойменної станції метро та на шляхах пасажиропотоку до кінцевих зупинок різноманітного транспорту. 

Місцеві мешканці закидають інвесторам і забудовникам те, що поява ТРЦ негативно вплине на величезний пасажиропотік на станції метро, поблизу якої є чимало кінцевих зупинок транспорту - тролейбусів, автобусів та маршруток, зокрема на Вишгород. Людей обурює те, що на колі вже зносять один із входів до станції. У забудовника відкидають ці звинувачення, мовляв, це марні вигадки. 

Люди неодноразово виходили на протест і перекривали рух на прилеглих вулицях, аби привернути увагу до проблеми.

Повʼязані теми:

Наступна публікація