Кличко обіцяє демонтувати "небезпечні об'єкти" в переходах метро

Кличко обіцяє демонтувати "небезпечні об'єкти" в переходах метро

Кличко обіцяє демонтувати "небезпечні об'єкти" в переходах метро / Фото: УНІАН

В першу чергу, будуть демонтовані і відключені від електропостачання кіоски, які потенційно можуть створювати "тисняву" при евакуації. 

Мер Києва Віталій Кличко пообіцяв демонтувати і відключити від електропостачання всі об'єкти в переходах метро, які порушують норми безпеки і правила евакуації пасажирів.  

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко після відвідин станції метро "Святошинська", передає його прес-служба. В рамках ревізії встановлено, що 63% об'єктів оренди не відповідають нормам пожежної безпеки, повідомляється в мерії.  

"На сьогодні два договори розірвані, і термін закінчується в кінці березня. З 1 квітня метрополітен не має законних підстав забезпечувати електроенергією ці об'єкти. І, відповідно, подавати документи в місто на продовження договору оренди. З квітня всі ці об'єкти будуть перебувати незаконно, і ми будемо клопотати, щоб місто нам допоміг демонтувати ці кіоски та забезпечити безпечний прохід пасажирів", - заявив керівник Київського метрополітену Віктор Брагінський.  

За його словами, протягом 2014 року отримано понад 80 дзвінків від псевдомінерів, і при кожній екстреної евакуації пасажирів створювалася "тиснява" на пішохідних переходах і в зонах евакуації.  "Всі об'єкти, які порушують безпеку і заважають евакуації пасажирів з метро, повинні бути демонтовані", - заявив Кличко. 

Раніше повідомлялося, що входи на станції київського метро обладнають металошукачами.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація