Кличко назвав три майданчики для проведення "Євробачення-2017" у Києві

Кличко назвав три майданчики для проведення "Євробачення-2017" у Києві

Фото: УНІАН

Кличко також наголосив і на найкращому сполученні Києва із країнами Європи серед усіх міст-претендентів

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що столиця є найбільш підготовленим містом для проведення "Євробачення-2017". Очільник міста навіть запропонував декілька локацій для проведення конкурсу. Як пише "Укрінформ" про це він заявив під час церемонії відкриття Днів Європи у Києві на Михайлівській площі.

Зокрема, за словами Кличка, він розглядає три варіанти місць у Києві для проведення пісенного конкурсу.

"Перший, це Палац спорту, 8 тисяч посадкових місць, також республіканський стадіон - Національний Олімпійський комплекс і зараз ми розглядаємо також нову трансформарену, яку інвестори готові будуть здати через 7 місяців вже до відкриття Євробачення в місті Києві", - заявив він.

При цьому, Кличко наголосив, що у Києва також найкраще сполучення із країнами Європи.

"На жаль, такого сполучення гарного немає ні в Одесі, ні в Дніпропетровську, ні у Льовові. І тому за всіма складовими компонентами я вважаю Київ найбільш підготовленим до проведення Євробачення в наступному році", - зауважив мер.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зауважив, що  Україна зможе провести "Євробачення-2017" на високому рівні.

"Ми проведемо і забезпечимо проведення "Євробачення" в Україні на високому рівні", - сказав Гройсман.

При цьому, міністр культури Євген Нищук повідомив, що Швеція витратила на проведення Євробачення-2016 14,5 млн євро. Таким чином, таку суму планують витратити і на музичний конкурс в Україні в 2017 році.

"Здебільшого це абсолютно спонсорські кошти різних медіакомпаній, спонсорів. Так відбувається практично завжди", - зазначив він. За його словами, проведення Євробачення-2017 – це не тільки витрати для міста, яке прийматиме конкурс, але й привабливість свого регіону і заробіток.

Втім, міністр фінансів Олександр Данилюк допустив, що Україна може передати право на проведення Євробачення іншій країні через надто високу вартість проведення цього конкурсу. Окрім того він додав, якщо Україна все ж вирішить проводити конкурс, слід сформулювати, "чому ми це робимо, і яка користь від цього для держави". 

Повʼязані теми:

Наступна публікація