Кличко назвав дату початку будівництва метро на Виноградар

Кличко назвав дату початку будівництва метро на Виноградар

Фото: Київський метрополітен

Планують збудувати дві станції.

Наприкінці 2017 року в Києві планують розпочати будівництво метро в спальний мікрорайон Виноградар, подовживши зелену гілку від Сирця. Збудують дві нові станції.

"Уже наприкінці року ми плануємо розпочати будівництво метро на Виноградар і протягом трьох років ввести в експлуатацію дві нові станції метрополітену - "Проспект Правди" і "Мостицька", - ідеться в повідомленні прес-служби мера Києва Віталія Кличка.

Про це міський голова заявив сьогодні під час виїзної наради щодо перспективи будівництва метро на Виноградар, яка відбувалася у тунелі біля станції метро "Сирецька".

За розрахунками, метро користуватимуться 60 тисяч мешканців Виноградаря. Нині розробляють проект будівництва нових станцій. Самі роботи коштуватимуть близько 5 млрд грн.

Кличко також зазначив, що гілку метро на Троєщину збудують лише після добудови Подільсько-Воскресенського мосту. Коли це буде – невідомо. Нині шукають інвесторів. За словами мера столиці, один із зацікавлених інвесторів – Європейський банк реконструкції та розвитку.

Фото: Facebook/Кличко - мер

Фото: Facebook/Кличко - мер

Фото: Економічна правда

Повʼязані теми:

Наступна публікація