Кличко і USAID домовились боротися з корупцією в Києві

Кличко і USAID домовились боротися з корупцією в Києві

Кличко зустрівся з Альфонсо Ленартом

Загальна вартість програми становить 1 млн дол. США.

Мер Києва Віталій Кличко та виконувач обов'язків Адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Альфонсо Ленарт оголосили про початок комплексу спільних дій на підтримку заходів з протидії корупції, які зараз впроваджуються у Києві. 

Про це йшлося на зустрічі Віталія Кличка і Альфонсо Ленарта у Вашингтоні, повідомляє сайт КМДА.

У рамках програми, загальна вартість якої становить 1 млн дол. США, USAID зголосилося надати Києву допомогу у реформуванні механізмів міських закупівель, паркувальної інфраструктури, утилізації відходів, а також інвестиційних систем. Ще одним напрямом допомоги стане підвищення доступності київського метрополітену для людей з фізичними вадами.

"Ми робимо київську владу відкритою для мешканців міста. А також наші зусилля спрямовані на підвищення рівня прозорості, підзвітності й ефективності надання муніципальних послуг", – зауважив Віталій Кличко.

"USAID повністю підтримує заходи мера Віталія Кличка, спрямовані на те, щоб зробити роботу Київської міської державної адміністрації більш прозорою та забезпечити її підзвітність перед містянами", – наголосив пан Ленарт.

Відтак USAID допоможе Києву: створити єдину електронну систему міських закупівель; вдосконалити паркувальну інфраструктуру міста; підвищити прозорість системи поводження з відходами та вдосконалити відповідну нормативно-правову базу, що сприятиме більшій прозорості системи та кращому захисту довкілля; виробити механізми громадського контролю, забезпечення прозорості та підзвітності у роботі Київського інвестиційного агентства, що має скоротити можливості для корупції.

Віталій Кличко та Альфонсо Ленарт також обговорили питання, пов'язані з перебуванням у Києві тисяч вимушених переселенців, яким довелося залишити зону конфлікту у Східній Україні. Київська міська влада координує з USAID заходи з надання гуманітарної допомоги, включаючи створення Центру з підтримки та переселення внутрішньо переміщених осіб.

Наступна публікація