Кличко доручив провести службове розслідування щодо можливих фактів корупції у "Київпастрансі"

Кличко доручив провести службове розслідування щодо можливих фактів корупції у "Київпастрансі"

Кличко доручив провести службове розслідування / Фото: kiev.klichko.org

За дорученням мера, службове розслідування проводитимуть перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, в. о. директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Олександр Козловський та директор КП "Київпастранс" Сергій Майзель.

Мер Києва Віталій Кличко доручив провести службове розслідування щодо можливих фактів корупції у КП "Київпастранс", наведених у програмі "Слідство. Інфо" від 6 травня 2015 року. Про це повідомив Київський міський голова на початку засідання Київради.

За дорученням мера, службове розслідування проводитимуть перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, в. о. директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Олександр Козловський та директор КП "Київпастранс" Сергій Майзель.

У сюжеті "Слідство. Інфо" зазначається, що нібито тіньові схеми у "Київпастрансі" досі існують, зокрема, в реорганізованому автопарку, створеному в результаті об'єднання 2-го і 7-го автопарків. Журналісти повідомляють, що облік пасажирів, а відповідно виручених коштів, ведеться непрозоро.

"Я доручив перевірити інформацію, наведену журналістами. І ще раз звертаюся до представників ЗМІ: якщо у вас є інформація про факти корупції у столиці – надавайте її. Кожен чиновник у Києві має пам'ятати, якщо кияни скаржаться на корупцію в його підрозділі – це його особиста відповідальність. А моя реакція буде жорсткою", – наголосив Віталій Кличко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація