"Київводоканал" запевняє, що жовті плями на Дніпрі не зашкодять річці та людям

"Київводоканал" запевняє, що жовті плями на Дніпрі не зашкодять річці та людям

Різких відхилень не спостерігається - "Київводоканал" / Фото: dnews.donetsk.ua

Комунальники провели дослідження поверхні Дніпра.

У зв'язку з численними повідомленнями 23 березня про появу на поверхні Дніпра жовтих плям незрозумілого походження у лабораторіях "Київводоканалу" провели термінові додаткові дослідження поверхневих вод Дніпра та Десни.

Дослідження підтвердили, що усі показники якості річкової води, яка надходить на очисні споруди, перебувають в межах визначених норм.

"Різких відхилень, що не притаманні цьому сезону року, у показниках річкової дніпровської та деснянської води не спостерігається", - сказано в повідомленні "Київводоканалу".

"Отримані дані свідчать лише про те, що ми знаходимось на порозі паводкового періоду, для якого властиві підвищення каламутності річкової води, кольоровості, окиснюваності, поступового зменшення лужності", - додали у компанії.

Припущення з приводу того, що причиною появи жовтих плям на поверхні Дніпра може бути витік каналізації, не підтвердились. Усі споруди водовідведення "Київ водоканалу" працюють у штатному режимі.

Жодних аварійних ситуацій, які могли б призвести до забруднення стоками поверхневих джерел водопостачання, не траплялось.

Повʼязані теми:

Наступна публікація