Київську вчительку Ніну Москаленко поки не виселятимуть з будинку на "золотій землі"

Київську вчительку Ніну Москаленко поки не виселятимуть з будинку на "золотій землі"

Будинок Ніни Москаленко майже повністю зруйнували / Фото: Новый Регион

До дисциплінарної відповідальності притягли посадовця Державної виконавчої служби.

Начальника відділу Державної виконавчої служби притягнули до дисциплінарної відповідальності через неналежне виконання рішення суду у справі київської вчительки Ніни Москаленко. Про це повідомила прес-служба ДВС, пише "Українська правда".

Так, згідно з повідомленням ДВС, виконавче провадження щодо виселення Москаленко з частини будинку на провулку Землянському в Києві зупинене до встановлення способу і порядку виконання рішення суду.

"У зв'язку із незабезпеченням належного контролю за правильністю проведення виконавчих дій та дотримання прав сторін у виконавчому провадженні начальника відділу державної виконавчої служби Печерського районного управління юстиції у Києві притягнуто до дисциплінарної відповідальності", - йдеться у повідомленні ДВС.

Читайте також: Київська вчителька погрожує самоспаленням, якщо у неї відберуть будинок

Як стало відомо, вчительку намагалися виселити з будинку безпідставно.

"Як було встановлено в ході службового розслідування, в резолютивній частині рішення суду не зазначено, з якої саме частини будинку необхідно виселити боржників", - зазначили у ДВС.

Враховуючі ці обставини, поки Ніні Москаленко не загрожує виселення.

"У зв'язку з наявністю вказаних обставин, що перешкоджають проведенню виконавчих дій, 23 квітня 2013 року державним виконавцем було зупинено виконавче провадження та направлено відповідну заяву про встановлення способу і порядку виконання рішення до Печерського райсуду Києва. Подальше виконання судового рішення буде організовано лише після розгляду судом заяви державного виконавця ", - повідомила прес-служба.

Як повідомлялося раніше, наприкінці квітня будинок київської вчительки Ніни Москаленко на Печерську зруйнували молодики з інструментами.

Повʼязані теми:

Наступна публікація