Київську новобудову ЖЕК розтягує по шматках – почали з батарей

Київську новобудову ЖЕК розтягує по шматках – почали з батарей

Чи не кожного ранку танула секція за секцією

Чи не кожного ранку танула секція за секцією, поки не залишилися самі кріплення.

Кияни, які переїхали в нові квартири одного з будинків, стали помічати, як зникають деталі з майданчиків загального користування. У розпал опалювального сезону пропали батареї в під'їзді. Спочатку подумали - злодії, а тоді підозри впали на ЖЕК.

Цей новий будинок був обладнаний усім необхідним , але таємничим чином поверх за поверхом тут почали зникати батареї на майданчиках загального користування, йдеться у сюжеті ТСН.

Чи не кожного ранку танула секція за секцією, поки не залишилися самі кріплення. Грішили на злодіїв, але якось підозріло турботливими були грабіжники.

"Якщо злодій краде батарею, то зрозуміло, що заглушки він ставити не буде - він взяв і пішов", - кажуть мешканці.

Вцілілі секції мешканці  почали фарбувати у різні кольори. Маневр не допоміг. Зрештою, на гарячому застукали сантехніка приватного ЖЕКу, який скручував чергові радіатори.

"Батареї були знайдені у диспетчера. Вони у неї були за шторкою за тапчаном. Пояснила вона це тим, що їй надійшла команда від керівництва ЖЕКа, що потрібно зняти ці батареї", - кажуть мешканці.

Ніни представники ЖЕКу від цих слів відхрещуються. Мешканці підозрюють, що на їхній новобудові нечесно заробляють гроші.

Одна секція нова коштує 70 гривень. Таким чином можна наварити з 8 секцій з поверху по 500 гривень. До комунального керівника пробиваємося на прийом громадян.

Геннадій Худжинов  стверджує, що у мешканців поганий зір: "Батареї не зникли, батареї знаходяться на місці, в житловому будинку. Інтерв'ю я вам давати не буду, просто я не зобов'язаний вам давати інтерв'ю", - відмахується чоловік.

Такий неґречний пан Худжинов не тільки з журналістами. Жителі  переконують, що не можуть порозумітися з обслуговчою компанією з моменту заселення. Балкони здають в оренду без їхнього відома, в будинок не пускають альтернативних провайдерів інтернету і телебачення, тарифи вищі, ніж у сусідніх будинках і як вони формуються, їм ніхто не може пояснити. А головне, переживають мешканці, їхній новий будинок розтягують по шматках.

"Так само в мене на поверсі зняті світильники. І я не впевнений, що в ліфтах зараз не відбувається заміна нового обладнання на старе, і будинок не розтягується на шматки як завжди", - каже мешканець.

Дільничний пояснив ТСН, що мічені батареї міліція під розписку повернула керівникові ЖЕКу і, якщо він поставить їх на місце – складу злочину немає. Але мешканці новобудови сподіваються на ґрунтовніше слідство і готуються до затяжної комунальної війни.

Новобудову в Києві розтягують по шматках

Новобудову в Києві розтягують по шматках

Повʼязані теми:

Наступна публікація