"Київську фортецю" захопили невідомі, які вже замінили табличку з назвою вулиці - нардеп

"Київську фортецю" захопили невідомі, які вже замінили табличку з назвою вулиці - нардеп

"Київську фортецю" захопили рейдери / Фото: Andrew J.Kurbiko/uk.wikipedia.org

Десять чоловіків провели рейдерську атаку в центрі Києва.

В Києві сьогодні, 6 березня, територію "Київської фортеці" захопили невідомі люди. Вони поміняли табличку з назвою вулиці і оголосили, що ця будівля належить їхній фірмі.

Про це повідомив народний депутат Олександр Бригинець, пишуть "Коментарі". Приблизно о 10:00 годині ранку на територію "Київської фортеці" несанкціоновано в'їхав автомобіль з десятьма людьми.

За його словами, невідомі, які не представилися керівництву музею, самовільно вивісили на фасаді будівлі, що знаходиться на балансі Міністерства оборони та розташована за адресою: вулиця Госпітальна, 16-а, табличку з назвою провулок Госпітальний, 16-а. Після цього невідомі проінформували керівництво музею про те, що тепер ця будівля належить їхній фірмі.

За словами директора музею "Київська фортеця" Олени Ющенко, невідома фірма намагалась здійснити купівлю цієї будівлі ще в 2005 році, але згідно з рішенням Господарського суду операція була визнана недійсною.

"Намагаючись прокрутити відому рейдерську оборудку, сьогодні рейдери спробували перейменувати вулицю в провулок. Працівники музею викликали міліцію та чекають на підтримку журналістів, адже на міську владу в них надії немає", - заявив Бригинець.

Повʼязані теми:

Наступна публікація