Київській владі дали 2 тижні, щоб прибрати МАФи з вулиць Києва

Київській владі дали 2 тижні, щоб прибрати МАФи з вулиць Києва

Київській владі дали 2 тижня, щоб прибрати Мафі з вулиць Києва / Фото: УНІАН

Кияни вимагають порядку біля станцій метро.

Учасники громадської ініціативи "Кияни проти МАФів" дали голові Київської міської державної адміністрації Володимиру Бондаренко та його політичній силі "Батьківщина", яка зараз знаходиться при владі, годину до 20 травня, щоб прибрати з вулиць Києва незаконно встановлені малі архітектурні форми. Ця заява оприлюднена на сторінці організації на Фейсбук.

"Ми продовжуємо збирати фото безладу біля станцій метро. Додали декілька нових станцій та старі фото того, як виглядали станцій метро, коли там ще не було кіосків та шаурми. Ми вважаємо, що провладна партія "Батьківщина" та Володимир Бондаренко мають реальними справами доводити свою спроможність управляти містом, тому вимагаємо наведення порядку з МАФами до 20 травня. Якщо вони не виконають наші вимоги, то ось списки тих, за кого НЕ треба голосувати. Мажоритарка - http://goo.gl/Mak601. Партійний список - http://goo.gl/LcYAZH", - сказано в заяві.

Нагадаємо, за інформацією видання "КиевВласть", під прикриттям впровадження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд голова КМДА Володимир Бондаренко розмістить на території Києва більше 6 тис. нових кіосків. Про це написав журналіст сайту Дмитро Марковський у своєму розслідуванні "Володимир Бондаренко благословивши кіоскову корупцію".

Наступна публікація