"Київський терорист" рік тому жахав Оболонь і втік з-під домашнього арешту

"Київський терорист" рік тому жахав Оболонь і втік з-під домашнього арешту

Чоловік перебував у розшуку вже протягом року

Чоловіка розшукувала міліція.

Киянин, який взяв у заручники свою дитину, майже рік був у розшуку після того, як втік з-під домашнього арешту, повідомляє ТСН.16:45.

41-річний чоловік торік у вересні разом із друзями роз'їздив Оболонським районом столиці, стріляв з автоматів та нападав на людей. Компанія навіть погрожувала міліції, називали себе представниками одного з добровольчих батальйонів. Під час затримання, чоловіки кидалися гранатами. Тоді їх судили в Оболонському суді. Трьох відпустили під особисте зобов'язання, четвертого під домашній арешт, він згодом зник. За рік втікача знайшли у багатоповерхівці, де він взяв у заручники власного сина.

"Коли виламали перші двері почули крик: "Син неповнолітній, буду стріляти і підривати гранати". За п'ять годин видав сина, за годину й сам здався", - повідомив керівник київської міліції Олександр Терещук.

До перемовин залучили рідного брата. Він зранку й сидить у забарикадованій квартирі – з журналістами спілкуватися відмовляється. Син-заручник після пригоди вже спокійний, веселий.

Нині чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. У міліції чекають рішення суду і сподіваються, що цього разу його не відпустять. Бо у затриманого в квартирі до всього ще й вилучили автомат та купу набоїв.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

У Києві чоловік з гранатою взяв у заручники свою ж дитину

У Києві чоловік з гранатою взяв у заручники свою ж дитину

Повʼязані теми:

Наступна публікація