Київський правозахисник помер від сильного удару по голові - експертиза

Київський правозахисник помер від сильного удару по голові - експертиза

Віталія Білика били по голові

Віталія Білика знайшли мертвим у громадському туалеті.

Прокуратура Київської області об'єднує в одне провадженнядві кримінальні справи, які стосуються загадкової смерті юриста Віталія Білика, у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Якщо раніше загибель відомого правозахисника розглядалася як нещасний випадок, то тепер його будуть розслідувати як умисне вбивство. Повторна експертиза встановила, що Віталій Білик загинув від отриманих травм, завданих тупим предметом по голові, пише "Комсомольская правда" в Украине".

Тіло 51-річного юриста і правозахисника Віталія Білика знайшли в громадському туалеті біля сільської школи у селі Горбані Переяслав-Хмельницького району. За попередніми даними експертизи - чоловік підсковзнувся, впав і вдарився. Він задихнувся, бо його почало нудити.

Рідні та знайомі Білика впевнені, що його загибель безпосередньо пов'язана з його професійною діяльністю.

Безумовно, у прокуратури вже виникли питання до судмедексперта, який робив перший висновок і постановив, що смерть правозахисника настала в результаті асфіксії, а травми Віталій Білик отримав через падіння. Його роботі буде дана відповідна оцінка.

Нагадаємо, Віталій Білик останні п'ять років допомагав селянам в земельних війнах, а місцевим аграріям - відбиватися від рейдерських захоплень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація