Київський напівмарафон. Історія успіху стаєра Новини компаній

Київський напівмарафон. Історія успіху стаєра

У Києві відбулася справжня спортивна подія для любителів бігу на далекі дистанції - забіг на 21 км

Максим Янкович на свою першу ранкову пробіжку вийшов років сім тому.

28 вересня у Києві відбулася справжня спортивна подія для любителів бігу на далекі дистанції - забіг на 21 км або, як його ще називають, "напівмарафон". Ця подія традійно проводиться з 1991 року, з перервою у 2000 - 2011 роках. Фінішували в головному забігові напівмарафону 1579 людей. Один зі стаєрів, що зайняв 342 місце, поділився своїми враженнями та досвідом, пробігши дистанцію у 21 097 метрів. Його звуть Максим Янкович, і мешкає він у Києві.

Максиме, як давно ви займаєтеся бігом?

На свою першу ранкову пробіжку я вийшов років сім тому, коли зрозумів, що мій "пивний животик" заважає мені зав'язувати шнурки. Досвід не із приємних: побігавши хвилин 15, я повернувся додому, а наступного дня був цілковито розбитим. Через день я спробував ще раз, згодом втягнувся і почав набирати необхідну форму. Після досягнення мети - схуднення, я потроху почав закидати заняття, і виходив на пробіжку час від часу, а згодом взагалі покинув бігати.

Звідки Ви дізналися про забіг?

До марафону мене запросив мій давній приятель Андрій. Від нього я дізнався, що через кілька місяців у Києві відбудеться така подія, і він особисто збирався взяти у ній участь. Дистанція для мене раніше не здоланна, але я  -  людина, яка вміє ставити цілі і їх досягати. Хоча, слід зазначити, після першої підготовки до забігу я засумнівався у своїх силах. Раніше я не біг більше десяти кілометрів, і моя остання "десятка" була подолана ще у 2009 році.

Як же Ви зуміли досягти такого результату, якщо взагалі не тренувалися?

Через деякий час після початку моїх тренувань ми перетнулися з Андрієм на пробіжці. Відверто кажучи, фізична форма Андрія залишала бажати кращого, але при зустрічі він виглядав значно свіжішим за мене, хоча з його слів я зрозумів, що бігає він хвилин на 20 - 25 довше, ніж я, та й готуватися до марафону ми почали синхронно, фактично в один день. Я почав розпитувати, чим він "заряджається", але у відповідь отримав тільки кепкування.

У Києві відбулася справжня спортивна подія для любителів бігу на далекі дистанції - забіг на 21 км

Розкрили секрет?

Так, через кілька днів Андрій заїхав до мене в офіс і подарував коробочку з якимось браслетом. Ним виявився браслет Power Balance. Я скептично ставлюся до такого роду речей і навіть спочатку не став його носити. Як може звичайний браслет якось впливати на стан організму або результати тренувань? Але Андрій наполіг, щоб я носив його під час тренувань.

І він допоміг?

Мій скепсис розвіявся практично з першого тренування. Після моєї першої пробіжки з браслетом я помітно додав. Дистанція видалася мені легшою, ніж зазвичай, серцебиття було рівним, не мучила звична задишка; вона, звичайно, була, але не такою інтенсивною. Спочатку я списав це просто на вдалий день: зірки правильно стали, але помітивши поліпшення на другому тренуванні, я дійсно повірив у чудесну дію браслетаPower Balance. Практично за місяць я підготував себе до забігу і зайняв, на мій погляд, гідну позицію.

У Києві відбулася справжня спортивна подія для любителів бігу на далекі дистанції - забіг на 21 км

Чому ж Ви не прийшли першим?

Я вважаю, що підготував себе за 30 днів, і головне, пробігши дистанцію до кінця, я здійснив щось зі сфери фантастики. Багато хто готується до марафонів роками, навіть нехай це буде половина марафону, і то бувають випадки, коли учасники сходять з дистанції, а тут лише місяць. Це дійсно феноменальний результат. І тепер я на 100%  переконаний, що це виключно завдяки дивовижним властивостям браслета Power Balance. Наступного року я обов'язково буду першим!

Наступна публікація