Київський метрополітен змінить графік з 1 вересня

Київський метрополітен змінить графік з 1 вересня

На Святошинсько-Броварській лінії додатково курсуватимуть 54 потяги на добу / Фото: italia.it

Столична підземка переходить на зимовий графік відзавтра.

Через зростання пасажиропотоку з 1 вересня на всіх лініях київського метрополітену буде збільшено кількість потягів та зменшено інтервал руху.

Про це повідомляється на сайті столичного метрополітену.

 "Так, на Святошинсько-Броварській лінії додатково курсуватимуть 54 потяги на добу, на Куренівсько-Червоноармійській – 44 та 74 потяги – на Сирецько-Печерській лінії", - йдеться в повідомленні.

Крім того, на Святошинсько-Броварській лінії запроваджуються "засилочні" поїзди. Вранці у робочі дні 5 поїздів зі станції "Лісова" (8:09, 8:15, 8:21, 8:27, 8:34) вирушатимуть без пасажирів. Посадка пасажирів здійснюватиметься зі станції "Чернігівська". Ці заходи спрямовані для того, аби розвантажити станції "Чернігівська", "Дарниця", "Лівобережна".

Також змінюється час відправлення першого поїзду зі станцій "Лісова" та "Чернігівська" у напрямку центра міста, а відповідно і режим їхньої роботи. Зокрема, перший поїзд вирушатиме зі станції "Лісова" о 5:34, "Чернігівська" о 05:36. На вхід пасажирів ці станції відкриватимуться раніше: "Лісова" – вестибюль № 1 о 05:25, вестибюль № 2 о 05:28, "Чернігівська" – вестибюль № 1 о 05:31, вестибюль № 2 о 05:28.

нагадаємо, у Києві на трьох станціях метро запускають Wi-Fi зони. Мережа має працювати на станціях "Льва Толстого", "Майдан незалежності" та "Олімпійська".

Повʼязані теми:

Наступна публікація