Київський метрополітен повідомив, коли відмовиться від використання жетонів

Дата публікації
Перегляди
4361
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київський метрополітен повідомив, коли відмовиться від використання жетонів

Фото: УНІАН

Планується введення єдиного електронного квитка.

Київський метрополітен має намір відмовитися від жетонів у 2017 році.

Про це під час виступу на засіданні сесії Київської міської ради повідомив начальник комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагінський, передає УНІАН.

"У нас зараз є програма автоматизації станцій. У найближчому майбутньому буде єдиний електронний квиток, який дасть пасажирам можливість використовувати одну картку як в наземному транспорті, так і в метрополітені. І пасажир сам буде відмовлятися від разової поїздки. Я вважаю, що ми в наступному році повинні будемо зробити цей рішучий крок і відмовитися від жетонів", - пояснив Брагінський.

За його словами, самі пасажири останнім часом все рідше користуються жетонами. 

Нагадаємо, що вже до кінця 2017 року на всіх станціях київського метрополітена з'являться точки доступу Wi-Fi. Повідомляється, що проведення Wi-Fi затягнулося через те, що виконувати роботи можна тільки вночі, коли знімають високу напругу і зупиняють рух потягів, тобто усього протягом 2,5-3 годин.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4361
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація