Київський лікар-ветеринар розповів про медичну користь котів для людей

Київський лікар-ветеринар розповів про медичну користь котів для людей

Фото: pixabay.com

У столиці шукають господарів для врятованих на Донбасі котиків і песиків.

До столичного притулку для тварин привезли чотирилапих переселенців із Донбасу. Пухнастим біженцям потрібні нові домівки та родини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

По приїзду до Києва поранений кіт Барон виявився кішкою Баронесою. Військові підібрали поранене котеня, не вглядаючись у статеві ознаки. У тварини була зламана лапа, кістка почала загнивати. Військовий парамедик Степан Казаков привіз її маріупольським поїздом на окремій полиці. Тепер твариною опікується Світлана Дяжур – регулярно звітує про стан донбаської красуні в соцмережах, провідує в лікарні та виводить у люди, точніше, в коти.

Волонтери врятували від війни пухнастих біженців

Волонтери врятували від війни пухнастих біженців

Безпритульні чотирилапі кияни нової знайомої спочатку остерігаються. Їх теж підібрали на вулиці і раніше вони мали вигляд не дуже презентабельний. Світлана переконує, що восени котів прихищають частіше, бо в цю пору року людям потрібно більше тепла і хтось, із ким можна поговорити. А котики – це м'які та приємні обігрівачі та співрозмовники.

Ветеринар Баронеси прогнозує, що кішка за два дні буде виписана з лікарні. Якийсь час вона ще трохи шкутильгатиме, але в добрих руках швидко повернеться до норми. "Вони знімають тиск і лікують неврози. Господарі котів рідше хворіють, аніж люди, котрі не спілкуються з котами", - твердить лікар Володимир Головін.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Повʼязані теми:

Наступна публікація