Київський Каштановий гай огородили будівельним парканом і колючим дротом

Київський Каштановий гай огородили будівельним парканом і колючим дротом

У столиці знову починається боротьба за Каштановий гай / Фото: ТСН.ua

Ділянку лісу зі скандальною історією знову намагаються забудувати.

У Києві близько 10 соток території Каштанового гаю обгородили будівельним парканом з колючим дротом, повідомляє кореспондент ТСН.

На ділянці лісу, колись насадженого самими киянами, збираються будувати приватний будинок. Представник власника землі повідомив, що вона виділена кілька років тому Київрадою, тож всі дозволи на будівництво він має.

Проте місцеві мешканці з будинків, розташованих поруч, мають інші документи. За їх словами, земля була виділена з численними порушеннями, і вони так само мають документи, які це засвідчують.

Люди спробували потрапити на огороджену ділянку. Однак окрім височезного паркану та колючого дроту їм завадили чоловіки у чорному, які стоять по всьому периметру. Але при цьому запевняють, що вони будівельники. Наразі дерева ще на місці. Але мешканці бояться, що це ненадовго.

Нагадаємо, боротьба за Каштановий гай триває ще з 2004 року. Тоді гай оголосили звалищем і вирішили забудувати приватними будинками, поділивши на кілька ділянок.

На переконання мешканців рішення про забудову були цілком незаконні – не було проведено громадських слухань, не було змінено цільове призначення, проекти відведених ділянок не погоджувалися з органом земельних ресурсів, природоохоронними і санітарно-епідеміологічними органами, органами архітектури та охорони культурної спадщини.

Також проекти землеустрою не погоджувалися з Шевченківською районною державною адміністрацією, не надавалося дозволів на знесення зелених насаджень.

Дивіться докладніше у ТСН о 19.30!

Повʼязані теми:

Наступна публікація