Київським підприємствам почали щодня відключати світло на тривалий час

Київським підприємствам почали щодня відключати світло на тривалий час

Відключення проводитимуться орієнтовно о 9:00-11:00 та о 20:00-22:00 / Фото: tvoya-gazeta.com

У "Київенерго" обіцяють, що світло буде відсутнє не більше двох годин.

У Києві на промпідприємствах та в установах почали аварійно відключати електроенергію.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ПАТ "Київенерго".

"24 вересня о 12.00 були застосовані графіки аварійних відключень для столичних промислових підприємств. Така команда від НЕК "Укренерго" надійшла у зв'язку з необхідністю забезпечити надійну роботу об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії", - зазначили у прес-службі.

Основною причиною введення графіків "Київенерго" називає те, що центральна та північна енергосистеми НЕК "Укренерго" є енергодефіцитними через брак вугілля на складах теплових електростанцій.

Окремо наголошується, що графіки аварійних відключень вводяться для промислових підприємств та організацій, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду в Києві.

Загалом обмеження потужності по місту становить 52,6 МВт (3,8% від загального обсягу споживання електроенергії). Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером ДП НЕК "Укренерго". Зі свого боку ПАТ "Київенерго" гарантує, що відключення споживачів від електроенергії триватиме не більше двох годин.

Водночас графіки аварійних відключень погоджені з органами місцевого самоврядування, заявили у "Київенерго". Відключення проводитимуться під час ранкових і вечірніх пікових навантажень, орієнтовно о 9:00-11:00 та о 20:00-22:00.

Також через те, що зараз уся об'єднана енергосистема України відчуває дефіцитний баланс виробництва і споживання електричної енергії, енергокомпанія просить жителів столиці економно використовувати електроенергію в побуті.

Разом з тим у "Київенерго" заявили, що не планують відключати жителів міста від електропостачання, однак в разі виникнення непередбачуваних ситуацій у роботі об'єднаної енергосистеми України, відповідно до розпорядження Міненерговугілля та НЕК "Укренерго", можлива реалізація заходів, спрямованих на обмеження електропостачання.

Нагадаємо, раніше Яценюк пообіцяв, що Україна переживе зиму без форс-мажору в енергетиці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація