Київським маршрутникам видадуть кашкети і заборонять вмикати шансон

Київським маршрутникам видадуть кашкети і заборонять вмикати шансон

Водіям будуть проводити інструктаж / Фото: aspekty.net

У Києві посилили вимоги до перевізників.

У Києві водії маршруток будуть одягатися у спецформу і стануть ввічливими. Контролювати шоферів буде КМДА, а громадська рада вже почала розробку програми.

Як пише Сегодня, реалізувати проект хочуть до Дня Києва.

"Вчора зустрічалися з приватними перевізниками, з якими КМДА укладає договори на надання послуг. В цих договорах прописані всі норми і правила, але, на жаль, ніхто виконання не контролює", - розповіла голова громадської ради при КМДА Марина Бурмака.

Бурмака зазначила, що одна з основних проблем - культура. Дуже багато пасажирів скаржаться на хамство водіїв.

"Будемо проводити інструктаж і залучати для цього відомих людей: письменників і акторів. Вони зможуть проводити шоферам лекції", - додала голова громадської ради.

Повідомляється, що зникне з маршруток і музика.

"Водій повинен бути ввічливим, охайним, ніяких анекдотів або блатної музики. Всі салони будуть приведені в порядок, згідно з загальними правилами", - розповів заступник голови КМДА Михайло Костюк.

"Дотримання правил буде суворо контролюватися, причому не тільки волонтерами, але і спеціальними інспекторами", - додав Костюк.

Михайло Костюк зазначив, що забезпечення водіїв спецформою ляже на плечі компаній-перевізників. Форма буде двох видів: повсякденна і офіційно-святкова.

"Повсякденна форма - це синя куртка, блакитна сорочка, темне взуття. Влітку - сорочка з коротким рукавом, більш легкі темно-сині або чорні брюки. Також у шоферів буде синій кашкет: він стоїть під першим номером у наказі щодо форми. Святкова форма - це біла сорочка, темна краватка", - кажуть у раді.

Раніше повідомлялося, що київські маршрутники погрожують масовим страйком.

Повʼязані теми:

Наступна публікація