Київським малозабезпеченим хочуть безкоштовно давати ліки Пресреліз

Київським малозабезпеченим хочуть безкоштовно давати ліки

Київрада має намір виділити безкоштовні ліки малозабезпеченим / Фото: Сегодня

Кияни при необхідності завжди будуть забезпечені потрібними для повноцінного лікування в умовах стаціонару препаратами.

Київська міська державна адміністрація подала на розгляд депутатам Київради проект рішення, який передбачає внесення змін до міської цільової програми "Турбота. На зустріч киянам" на 2011-2015 роки".

Йдеться про залучення верств населення, що потребують посиленого соціального захисту (воїнів-інтернаціоналістів, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, породіль), до участі у Муніципальній лікарняній касі.

Як повідомляє прес-служба КМДА, міська держадміністрація, виконуючи завдання соціальних ініціатив Президента України, виступила з пропозицією соціально захистити та підтримати найуразливіші категорії киян, сплачуючи з міського бюджету членські внески та всі подальші щомісячні платежі у Муніципальну лікарняну касу.

Тож зазначені категорії киян, не витрачаючи жодних коштів, при необхідності завжди будуть забезпечені потрібними для повноцінного лікування в умовах стаціонару препаратами.

"На зустрічах із представниками громадських організацій, що об'єднують афганців, чорнобильців, ми заручилися їхньою принциповою підтримкою. Наразі міська влада відпрацьовує механізми взаємодії з МЛК. Важливо розуміти, що ініціатива столичної адміністрації в жодному разі не є заміною гарантованих законом пільг. Це доповнення до соціального захисту у галузі медичного забезпечення, яке місто вбачає за необхідне запропонувати тим, хто цього потребує", – зазначив директор стратегічного розвитку МЛК Володимир Загородній.

За словами Миколи Гончаренка, Голови Київської міської Спілки ветеранів Афганістану, таке започаткування влади є доброю справою.

"Особливо, якщо така ініціатива не разова. Якщо міська влада в особі голови КМДА Олександра Попова і в подальшому буде поліпшувати соціальний захист ветеранів війни та створювати належні умови для нормальної життєдіяльності, ми радо підтримуватимо це започаткування", – наголосив він.

Повʼязані теми:

Наступна публікація