Близько 170 тис. працівників отримають на 160 - 400 грн більше.
З вересня київська влада збільшить заробітну платню працівникам бюджетної сфери. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов, повідомляє прес-служба КМДА.
За його словами, зарплата буде збільшена на суму від 160 до 400 грн для близько 170 тис. працівників.
"За результатами роботи за 7 місяців 2015 року ми отримали можливість збільшити дохідну частину бюджету міста на понад 1,5 млрд грн", - сказав Ніконов.
Заступник Кличка заявив, що для обговорення на бюджетній комісії Київради запропоновано структуру змін до бюджету.
"У тому числі Київський міський голова наполягає на збільшенні фонду оплати праці у бюджетній сфері міста на 336,9 млн гривень. При цьому виходимо з того, що на кожну штатну одиницю з 1 вересня поточного року заробітна плата буде збільшена щонайменше на 160 гривень", – повідомив він.
Нагадаємо, раніше в КМДА повідомили, що близько 95 тисяч пільгових категорій киян з липня залишились без пільг на оплату житло-комунальних послуг, користування скрапленим газом та встановлення і користування стаціонарним телефоном. Це відбулося через введення в дію нового порядку нарахування пільг.