Київських студентів не пускають на Євромайдан, зачиняючи у вишах та залякуючи наслідками

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київських студентів не пускають на Євромайдан, зачиняючи у вишах та залякуючи наслідками

Викладачі залякують студенток проституцією в ЄС / Фото: ТСН.ua

Викладач порадив студентці НАУ не йти на Євромайдан, бо в Європі українок люблять "за щось зовсім інше".

Студенти трьох київських вишів заявляють про перепони, які їм чинили на шляху до Євромайдану.

"Особа, яка назвала себе заступницею декану в КПІ, забрала одного зі старост прямо з колони, а в університетів ім. Богомольця перед активістами закрили залізну браму і не випускали студентів з території навчального закладу", - розповів Уніан студентський активіст.

Водночас ще вчора студенти Національного авіаційного університету, які хотіли піти на мітинг, поскаржилися, що їх залякують наслідками, пише Українська правда.

Представники студради НАУ навели кілька прикладів: один з викладачів порадив студентці, яка збиралася на Євромайдан, цього не робити, тому що вона, мовляв, не закриє модуль, зазначивши, що взагалі в Європі українок люблять не за проєвропейськість, а "за щось зовсім інше".

А студентів, які хотіли заламінувати свій плакат "NAU is flying to Europe" на апараті в холі гуртожитку, вахтерка попросила вийти і почала відмовляти йти на мітинг, погрожуючи неприємностями.

Тим не менш 27 листопада студенти вищезгаданих вишів таки змогли вирватися на Майдан Незалежності в Києві, де проходить мітинг на підтримку євроінтеграції. Таким чином ще близько 300 студентів долучились до Євромайдану.

Нагадаємо, що сьогодні колонна студентів з Євромайдану вже вирушила до Януковича вимагати асоціації з ЄС. За підрахунками організаторів, на мітинг у середу зібралося 15 тис. осіб.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація