Київських правоохоронців звинувачують у "кришуванні" афер з відбиранням квартир

Київських правоохоронців звинувачують у "кришуванні" афер з відбиранням квартир

Родина втратила квартиру, за яку не виплачувала кредит три місяці

Люди, які стали жертвами квартирних оборудок, впевнені – без міліції не обійшлося.

Правоохоронці Києва можуть займатись "кришуванням" квартирних махінацій, йдеться у сюжеті "Новин 2+2".

Двері власної квартири киянка Юлія Повх відкриває чи не востаннє. Тепер це майно належить незнайомцям. Вона показала журналістам відео, на якому кремезні чолов'яги заявили свої права на житло і взяли в заручники найменших його мешканців.

Рішення суду на користь загарбників надійшло пізніше. Адвокат родини дивується: маленькі діти, прописані в квартирі, опиняються на вулиці.

Родина втратила власну оселю через тримісячний кредитний борг. Квартиру заклали, аби купити ще одну.

Віртуальна власниця квадратних метрів, згідно з документами, зареєстрована в гуртожитку. Там журналістів зустрічає лише екс-чоловік жінки.

Про справи колишньої знає смутно, а от міліція занадилася до нього часто. Каже, наказують мовчати про оборудку із квартирою.

Але жінці все ж таки дзвонить. Вона розповідає, що її інтереси представляє юрист Наталія Руденко. Як виявляється, партнерка кредитної установи, що перепродала заставну квартиру. Але на апеляційному суді нову власницю квартири представляла не вона. Проте хто ж саме це був – не знає.

"Там крутять менти - це 100%, там цей дільничний причетний і начальник РВВС", - каже екс-чоловік нової власниці квартири.

Схема заволодіння квартирою приблизно така: кредитна установа не погоджується гасити борг -у випадку родини Юлії – 50 тисяч доларів - і нібито за таку ж суму продає заставу.

Перекупники шукають підставного власника. А після виселення мешканців збувають квартиру вже за ринковою ціною. А це, щонайменше, 130 тисяч доларів. Різниця у 80 тисяч розподіляється між учасниками оборудки.

"Гроші занадто великі, щоб люди працювали без прикриття і отримували чого хочуть", - впевнений незалежний спостерігач-правозахисник Володимир Блащук.

Очевидець виселення впевнений, місцева міліція - у долі. Адже за викликом господарів оселі "сумлінні" правохоронці приїхали лише через півдня.

Про факти, які стали відомі журналістам "Новин 2+2", вони намагалися поговорити з представниками Дніпровського управління міліції.

Але там в коментарях відмовили. Спочатку тягнули час, посилаючись на сильну зайнятість. Потім заявили, що не можуть чинити тиск на хід судових розглядів.

Саме сьогодні рішення суду про виселення родини набирає чинності. І горе-позичальників разом із двома чотирирічними дітьми викинуть на вулицю.

Квартирні аферисти вигадують більш вишукані махінації

Квартирні аферисти вигадують більш вишукані махінації

Повʼязані теми:

Наступна публікація