Київських безпритульних "барбосів" з відчаю вивели на оглядини у центр міста

Київських безпритульних "барбосів" з відчаю вивели на оглядини у центр міста

Облаштувати оглядини в центрі столиці волонтери наважились з відчаю

У Києва влаштували "виставку" безпритульних собак.

У Києві 27 квітня влаштували оглядини - на виданні були безпритульні собаки. Волонтерам набридло чекати, коли люди насміляться приходити за чотирилапими в притулки. Тварин взяли і привезли в самісінький центр міста, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Читайте: Подружжя киян зав'язує скотчем морди своїм собакам та роками не виводить на вулицю

Від нового, публічного, життя "барбоси" в захваті! Їх вже почухали десятки рук. Більшість з народження стільки ласки не бачили. Тепер радо за неї віддячують.

Взяти і облаштувати оглядини в центрі столиці волонтери наважились з відчаю.  З притулків на тиждень забирають максимум 5-х тварин. Люди шукають екстер'єр та родослівну. А цього безпородні замурзи дати не можуть.

Читайте: Сергій Лазарєв просить шанувальників брати тварин з притулків

"У нас люди пишаються вартістю собаки. Породою її. А ми хочемо змінити цей стереотип. Ми не кажемо , що породисті собаки гірші. Але ж безпритульні також потребують уваги. Вони віддячать любов'ю і ніколи не покинуть", - каже волонтер.

Давати прихист безхатченкам кияни не поспішають. Лишень задивляються.

Собака має бути другом, а не забавкою, каже волонтер Наталя. Пірат - саме такий. Обожнює дітей та веселощі. А незряче око зовсім не робить пса гіршим  від інших.

Рекламувати безхатьків у середмісті волонтери збираються і далі. Тим більше, день таки приніс результати. Троє песиків вже завтра поїдуть у нові домівки.

Нагадаємо, у притулку для тварин під Києвом зараз перебуває півтори тисячі собак і котів. Податися після виселення із старого приміщення чотирилапим фактично нікуди. Новий дім, який придбали за спонсорські кошти, не вмістить і третини нужденних

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

У центрі Києва влаштували "виставку" безпритульних собак

У центрі Києва влаштували "виставку" безпритульних собак

Повʼязані теми:

Наступна публікація