Київські злочинці перевозять наркотики в салі, грабують тільки Тетян і обожнюють м'які іграшки

Київські злочинці перевозять наркотики в салі, грабують тільки Тетян і обожнюють м'які іграшки

Київські злочинці іноді виявляються оригіналами / Фото: aillarionov.livejournal.com

У міліції вирішили згадати найсмішніші випадки з їхньої роботи.

Правоохоронці Києва зізнаються, що частіше стали стикатися зі злочинами, які інакше, як комічними не назвеш.

З останнього, відзначає "Сегодня"згадують, як росіянин пограбував банк, щоб оплатити кредит іншому банку. Ясна річ, що від покарання таке пояснення злочинця не вберегло.

У Шевченківському РУВС згадали, як чоловік напав на лотерейний кіоск, забрав виручку - близько тисячі гривень. Але потім звернувся в міліцію із частиною грошей, вибачився. Сказав, що встиг постригтися та купити пляшку горілки, а потім йому стало соромно.

Нещодавно на квартирних крадіжках попався альпініст. Це було його хобі - використовуючи все спорядження, вночі він залазив з фасаду будинку в квартири і витягав коштовності і гроші. До речі, зловили його, коли він спускався після чергового пограбування в стилі спайдермена.

А "фішкою" квартирного злодія в Святошинському районі були м'які іграшки, які він виносив: "У його гаражі виявили купу іграшок. Але він так і не зізнався, для чого він їх брав", - говорять в міліції.

Інший аферист розводив на гроші студенток на ім'я Тетяна. Так звали всіх його жертв, і, як потім з'ясували в міліції, причина - невдалий шлюб з жінкою по імені Тетяна.

Ще один аферист відзначився тим, що перевозив наркотики в салі:

"В метро кілька разів зупиняли чоловіка з великими сумками. Він говорив, що везе консервацію від тітки з села. У сумці були банки з помідорами і салом. Але коли їх розкрили, в салі виявилися наркотики", - говорить інспектор ЦГЗ київської міліції Ольга Білик.

Ще в міліції згадують злодія у костюмі Діда Мороза, який прорубав з підвалу житлового будинку діру, що веде прямо в приміщення банку. Він спокійно знайшов ключі від каси, взяв близько $ 11 тисяч і через той же лаз пішов геть.

Як виявилося, це був екс-охоронець відділення. Також був випадок, коли озброєний грабіжник влетів в банк, почав стріляти і кричати, що пограбування, потім, дізнавшись, що грошей у касі немає, відібрав у бабусі 230 грн, якими вона хотіла оплатити комунальні послуги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація