Київські транспортники погрожують завтра не вийти на роботу через тривалу затримку зарплат

Київські транспортники погрожують завтра не вийти на роботу через тривалу затримку зарплат

Голови профспілок транспортників сьогодні мають намір зустрітися з генеральним директором КП "Киевспасстранс" / Фото: УНІАН

Кияни ризикують не потрапити на роботу через страйки транспортників.

У Києві працівники КП "Київпастранс" через заборгованості по зарплатам мають намір у найближчі дні влаштувати загальний страйк.

У профспілці транспортників називають крайній день вирішення проблем - вівторок. За даними столичної прокуратури, заборгованість становить 93 млн грн, пише Сегодня.

21 грудня водії столичних депо виїхали на маршрути з плакатами: "Ментам закупили кийки і автомати, а я вже півроку сиджу без зарплати", "Я готовий до всеукраїнського страйку, а ти?".

"Зі мною повинні розплатитися майже за два місяці - це близько 8 тисяч гривень. Через тиждень Новий рік, а грошей немає навіть на їжу. Адже ми працюємо понаднормово, а деякі автопарки і тролейбуси стали безкоштовно розвозити міліцію" - скаржиться Іван, водій тролейбуса з депо №2.

Голови профспілок транспортників сьогодні мають намір зустрітися з генеральним директором КП "Киевспасстранс" Миколою Ламбуцьким.

"Питання будемо ставити ребром: зарплати чи страйк. Ми прекрасно розуміємо, що мітингувати ми не маємо права. У нас є свої методи боротьби. Якщо з нами не розрахуються, ми вже у вівторок почнемо страйк. Наприклад, водії масово будуть брати лікарняні. Або почнуть писати заяви про звільнення. У будь-якому випадку транспорт не буде ходити нормально", - говорить представник профспілки Сергій.

У КП "Київпастранс" заборгованість визнають, однак про страйк, як і про зустрічі з главами профспілкової організації, нічого не знають.

Раніше повідомлялося, що Київ відмовляється оплачувати транспортникам безкоштовний проїзд "мертвих душ".

Повʼязані теми:

Наступна публікація