Київські транспортники погрожують масовими страйками через тривалу затримку з зарплатами

Київські транспортники погрожують масовими страйками через тривалу затримку з зарплатами

Комунальні працівники погрожують страйками / Фото: КМДА

Багато транспортників востаннє отримували зарплату ще в липні.

У Києві працівники комунального транспорту погрожують страйками та масовим невиходом на роботу. Багатьом із них не виплачують зарплату ще з липня. Пенсіонери ще якось зводять кінці з кінцями, а молоді працівники втрачають свідомість через голод.

"Нам видали за серпень тільки 10% зарплати. Вчора кинули 150 гривень і сказали, що найближчим часом виплат не чекати, мовляв, грошей немає. Я пішла купила кілограм м'яса і овочів. Все. Жити більше немає на що. Добре, що я пенсіонерка, можу якось протягнути, а молоді дівчата у нас мало не непритомніють через голод. Їм просто нема на що жити!" - каже Зінаїда, водій трамвая у коментарі Сегодня.

У депо зарплати ще за серпень не отримують водії, кондуктори, контролери, і навіть слюсарі депо.

"Ми ставимо питання про зарплату нашому керівництву, але нам відповідають: не чекайте грошей до нового року, мовляв, не влаштовує - звільняйтеся, знайдемо інших... Подзвонили на гарячу лінію в КМДА, але там сказали , що за документами нам вже видали... аванс за жовтень. У кожного - сім'ї і маленькі дітки, яких потрібно годувати", - обурюється працівниця депо Олена.

Через масові затримки зарплат працівники обіцяють страйкувати. Кажуть, в один день просто всі підуть на лікарняний і хай влада що хоче те й робить.

Нагадаємо, що українці заради зарплати готові покидати рідні домівки і їхати куди завгодно. Третина співвітчизників хочуть працювати в іншій країні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація