Київські студенти хотіли голодуванням захищати себе від "репресій" Міносвіти

Київські студенти хотіли голодуванням захищати себе від "репресій" Міносвіти

Київських студентів обурили перевірки

Раптові перевірки в університеті молодь пов'язує зі студентською активністю на Євромайдані.

В університеті імені Тараса Шевченка назрів протест. Обурені студенти готові на голодування, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Студенти впевнені, що на них чинять тиск та репресії за участь у Євромайдані.

Несподівані перевірки на іспитах цієї сесії знервували студентів одразу кількох факультетів. Таким чином, до голодування зголосилися навіть дівчата.

Проте сидіти без їжі молоді не довелося. Держінспекція, яка наскочила під час сесії в університет, саме сьогодні оголосила, що припинила свої перевірки.

"У частини студентів були вилучені пристрої, типу навушники для прослуховування, з яких брутально списували. Не треба свої незнання робити предметом інформації. Можу заспокоїти, ще вчора завершили, так що їжте спокійно зі смаком овочі і все, що хочете. Ще вчора пішли", - повідомив міністр освіти Дмитро Табачник.

Чиновники Міносвіти свій моніторинг називають турботою про студентів. Перевіркою зреагували на ймовірний тиск на студентів і вислали своїх інспекторів.

Освітяни назвали тих, хто на іспитах злякався комісії, двієчниками.

Натомість, молодь запевняє, що перевіряли саме ті групи, де є активісти. І показують свої залікові книжки з гарними оцінками.

"Психологічно давить, коли поряд на іспиті сидить невідома особа. Сконцентруватись не можна. Набридло. Це прямий тиск. І від цього залежить наша стипендія, наше майбутнє", - скаржиться студент Мар'ян Кушнір.

Раніше повідомлялося, що студенти університету Шевченка оголосили про голодування.

Студенти університету імені Шевченка впевнені, що на них тиснуть через Євромайдан

Студенти університету імені Шевченка впевнені, що на них тиснуть через Євромайдан

Повʼязані теми:

Наступна публікація