Київські собаки з притулку не доїли на 400 тис. грн

Київські собаки з притулку не доїли на 400 тис. грн

Співробітники притулку для собак отримали зайвих 43 тисячі гривень

Прокуратура підозрює колишню директорку комунального "Притулку для тварин" Ольгу Дроздову у розтраті.

Київські бродячі собаки не доїли аж на чотириста тисяч гривень. У розтраті саме такої суми прокуратура підозрює колишню директорку комунального "Притулку для тварин" Ольгу Дроздову. Вона два роки керувала підприємством, розширила територію, відремонтувала вольєри. На це йшли гроші з бюджету Києва. Однак правоохоронці кажуть: при всьому тому пси недоїдали. За них це робило керівництво притулку. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Ольга Дроздова погоріла на зарплаті, кажуть у прокуратурі. Співробітники притулку для собак отримали зайвих 43 тисячі гривень.

"За контрактом у них була одна зарплата, а вони безпідставно її завищували і таким чином  вимивали кошти", - говорить заступник прокурора Подільського району Києва Андрій Оліферчук

Дві інші махінації, у яких підозрюють директорку – це ремонт вольєрів, якого насправді не було, і закуплені машини для перевезення тварин, за паперами – спеціалізовані. А насправді, звичайні й дешеві.

"На ці машини було потрачено більше півмільйона гривень, а насправді їх ринкова вартість з клітками, а закуплені вони були без кліток, а з клітками їх ринкова вартість 200-250 тисяч гривень", - говорить Оліферчук.

У захисниці тварин пані Ірини ціла картотека собак із притулку. Та вона не знає точно, чи були вони ситі за керування Ольги Дроздової. Бо тоді собачих опікунів до закладу не пускали. Якраз до футбольного Євро Київ заповзято вичищали від бродячих. Але що з ними робили – стерилізували, чи нищили, не відомо.

Ольга Дроздова не заарештована, лише на підписі про невиїзд. Журналістам навіть відповіла телефоном. Сказала, що прокуратура помиляється стосовно неї. Але деталізувати свою невинуватість не схотіла.

Цікаво, що напередодні призначення Дроздової 2008-го року КРУ вже виявляло фінансові порушення у притулку – на 380 тисяч гривень. Тоді закладом керував Тарас Смурний. Сьогодні знову він змінив Дроздову на посаді.

 Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

Київські бродячі собаки не доїли аж на чотириста тисяч гривен

Київські бродячі собаки не доїли аж на чотириста тисяч гривен

Повʼязані теми:

Наступна публікація